Optika Filip

Prodlužování řas

Chcete mít vlastní přirozené dlouhé řasy?

Světový hit - prodlužování očních řas pomocí kapek dorazil i k nám !!


Kromě řasenek, které se běžně používají na prodloužení a zahuštění řas, jimž dodávají i větší objem, a řas nalepovacích, lze efektního prodloužení dosáhnout i pomocí nové, unikátní metody. Spočívá v šestí až desetitýdenní aplikaci očních kapiček, jejichž působením dochází k prodloužení přirozených řas a k jejich zesílení a ztmavnutí. Podle MUDr. Lucie Valešové z přažské oční kliniky Duovize, kde metodu aplikují, se řasy prodlouží o čtyři i více milimetrů. Efekt vydrží tak dlouho, než přirozené řasy vypadají.

Co, jak a za kolik?


Účinná látka kapiček se v očním lékařství užívá ke snížení očního tlaku a prodloužení řas se původně objevilo jako vedlejší efekt léčby vyššího nitroočního tlaku.

Ten, kdo by měl zájem kapičky za účelem prodloužení svých řas používat, musí podstoupit lékařské vyšetření, aby se prověřil stav očí. Je-li vše v pořádku, následuje zácvik používání kapek, které se na odlíčené řasy natírají k jejich kořenům.

Tato metoda se provádí vedle pražského pracoviště, v Brně a nyní i v Oční ambulanci v Kravařích. Celá kúra včetně vyšetření, zácviku a vlastního preparátu, na 12 až 16 týdnů, stojí 2600 Kč.

Daniel Swarovski
Diesel
Dior
Dolce Gabbana
Armani
Ferrari
Giorgio Armani
Gucci
Jaguar
Mercedes Benz
Mexx
Miss Sixty
Montblanc
Porshe
Ray Ban
Replay
Roberto Cavalli
Tag Heuer
Tiffany
Versace
Vogue
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace