Optika Filip

Nová oční ambulance

Na adrese Kostelní 360/28 v Kravařích pro vás připravujeme novou oční ambulanci s oční optikou, kde budeme poskytovat zdravotní služby obecné i specializované ambulantní oftalmologické péče. Navíc v našem novém očním centru Filip si po vyšetření mohou naši klienti vybrat a nechat zhotovit nové brýle. Jsme připraveni změřit zrak a stanovit správné dioptrie pro brýle. V nabídce budeme mít veliký výběr značkových dioptrických brýlových obrub pro dospělé a děti, mnoho slunečních brýlí a brýlové čočky od firem Zeiss a Rodenstock, které patří ke světové špičce.

V současné době máme spuštěný systém registrace nových klientů, kdy evidujeme zájemce o služby našeho očního centra a před spuštěním objednávkového systému budeme nejprve kontaktovat klienty, kteří se do této registrace přihlásili. Předběžný termín otevření je září - říjen 2024. 

Podmínkou registrace je využívání komplexních služeb a před oftalmologickým vyšetřením je nutné mít zprávu z optometrie. 

REGISTRACE: SMS zprávou na číslo 605 393 494, nebo zprávou na email: ocnicentrumfilip@gmail.com

Do zprávy uveďte vaše jméno a příjmení, rok narození, zdravotní pojišťovnu, adresu – stačí obec. Pokud máte žádanku od praktického lékaře, tak stačí napsat žádanka ano. V případě mailové komunikace nezapomeňte na vaše tel. číslo. U SMS bude uloženo číslo, ze kterého obdržíme zprávu. Pokud se budete registrovat přes SMS a chcete, ať vás kontaktujeme na jiné číslo, než ze kterého odesíláte zprávu, tak ho napište.

Registraci lze provést i osobně v naších očních optikách.      

Daniel Swarovski
Diesel
Dior
Dolce Gabbana
Armani
Ferrari
Giorgio Armani
Gucci
Jaguar
Mercedes Benz
Mexx
Miss Sixty
Montblanc
Porshe
Ray Ban
Replay
Roberto Cavalli
Tag Heuer
Tiffany
Versace
Vogue
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace