Optika Filip

Přesné znění podmínek všech akcí a slev.

 

  • Autor fotografií s Al Pacinem, který má na sobě sluneční brýle SL 469 001, je David Sims. Tyto snímky vznikly v rámci reklamní kampaně SS22 Saint Laurent a můžeme je mít na naších stránkách od 04.02.2022 po dobu dobu šesti měsíců. Tak tuto možnost využíváme a pokud máte zájem vyzkoušet tyto sluneční brýle, tak je máme pro vás připraveny v naší kravařské oční optice. 

 

Materiál BlueGuard! Vyzkoušejte nový materiál ZEISS BlueGuard.

Digitální přístroje jsou stále větší součástí našich životů. Pracujeme, hrajeme si, vzděláváme se a nakupujeme na internetu, ať jsme kdekoliv. S touto změnou životního stylu se na naše oči spoléháme více než kdy jindy. To znamená, že kromě vystavení potencionálně škodlivému modrému světlu ze slunce jsme také citlivější na umělé modré světlo.

 

  • AKCE 1+1 na multifokální brýlové čočky. Dva páry za cenu jednoho! K zakoupeným multifokálním brýlovým čočkám obdržíte druhý pár čoček ZDARMA. V případě rozdílné ceny, např. jedny samozabarvovací a druhé čiré brýlové čočky, je zdarma levnější pár. 

 

  • AKCE měření zraku ZDARMA při zakoupení kompletních dioptrických brýlí.

 

 

 

 

Daniel Swarovski
Diesel
Dior
Dolce Gabbana
Armani
Ferrari
Giorgio Armani
Gucci
Jaguar
Mercedes Benz
Mexx
Miss Sixty
Montblanc
Porshe
Ray Ban
Replay
Roberto Cavalli
Tag Heuer
Tiffany
Versace
Vogue
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace