Optika Filip

Přesné znění podmínek všech akcí a slev.


Vážení zakaznící,

     společnost ZEISS dne 17. listopadu slaví 175 let existence, proto rámci oslav připravila speciální nabídky. Jedná se o slevu 17,5% na brýlové čočky DriveSafe Rx. Tyto brýlové čočky ZEISS DriveSafe s povrchovou úpravou DriveSafe jsou výbornou volbou pro řidiče i pro běžné nošení.

Více informací na tomto odkaze: Přečíst si o ZEISS DriveSafe.

AKCE 17,5% sleva DriveSafe Rx probíhá do 1.10.2021 do 30.11.2021.

Dále v rámci akcí ZEISS slaví 175 let od 1.11.2021 do 30.11.2021 Mikrovlákno jako dárek. V listopadu přibalíme našim zákazníkům jako dárek ke každé objednávce čoček ZEISS hadřík z mikrovlákna. Pro výrobní čočky ZEISS se bude jednat o speciální hadřík z edice 175 let ZEISS. V případě skladových čoček ZEISS dostanete bílé mikrovlákno.

 Odkaz: Přečíst si o výročí 175 (v angličnině).

 

  • AKCE 1+1 na multifokální brýlové čočky. Dva páry za cenu jednoho! K zakoupeným multifokálním brýlovým čočkám obdržíte druhý pár čoček ZDARMA. V případě rozdílné ceny, např. jedny samozabarvovací a druhé čiré brýlové čočky, je zdarma levnější pár. 

 

  • AKCE měření zraku ZDARMA při zakoupení kompletních dioptrických brýlí.

 

 

 

 

Daniel Swarovski
Diesel
Dior
Dolce Gabbana
Armani
Ferrari
Giorgio Armani
Gucci
Jaguar
Mercedes Benz
Mexx
Miss Sixty
Montblanc
Porshe
Ray Ban
Replay
Roberto Cavalli
Tag Heuer
Tiffany
Versace
Vogue
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace