Optika Filip

Přesné znění podmínek všech akcí a slev.

 

U nás letní akce na sluneční brýlové čočky.

Potřebujete sluneční dioptrické brýle? Do konce srpna 2021 máme pro Vás 40% slevu na zcela novou řadu slunečních čoček od firmy HOYA. Jedná se o povrchovou úpravu Hoya Hi-Vision SUN PRO. Tato vrstva na přední ploše dokonale chrání před UV zářením a na zadní ploše brýlové čočky pak redukuje reflexe v oblasti UV záření a viditelného světla. Brýlové čočky s touto vrstvou jsou odolné proti poškrábání a navíc skvěle vypadají. Jedná se o technologickou a designovou inovaci! Akce platí na jednoohniskové i multifokální čočky a  také na tři nové polarizační brýlové čočky - American Grey, Smoke Grey, Brown.

Nebo preferujete spíše zrcadlovou úpravu? Pak pro Vás máme akci firmy ZEISS! V období 1.7.2021 do 31.8.2021 zaplatíte za povrchovou úpravu místo DuraVision Mirror nebo DuraVision Flash + barva, pouze částku za úpravu HARD + barva.

 

  • AKCE 1+1 na multifokální brýlové čočky. Dva páry za cenu jednoho! K zakoupeným multifokálním brýlovým čočkám obdržíte druhý pár čoček ZDARMA. V případě rozdílné ceny, např. jedny samozabarvovací a druhé čiré brýlové čočky, je zdarma levnější pár. 

 

  • AKCE měření zraku ZDARMA při zakoupení kompletních dioptrických brýlí.

 

 

 

 

Daniel Swarovski
Diesel
Dior
Dolce Gabbana
Armani
Ferrari
Giorgio Armani
Gucci
Jaguar
Mercedes Benz
Mexx
Miss Sixty
Montblanc
Porshe
Ray Ban
Replay
Roberto Cavalli
Tag Heuer
Tiffany
Versace
Vogue
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace